Sofer profesionist C+E intern si muncitor necalificat

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa,disciplinata si care isi doreste o colaborare pe termen lung.

Ceea ce am vrea sa ai:
Pentru postul de sofer:
  • Experienta minima in domeniu;
  • Permis conducere cat. CE valid, Cod 95;
  • Atestat profesional pentru transport marfa;
  • Card digital pentru tahograf;
  • Aviz medical si psihologic cu siguranta circulatiei.
Pentru postul de muncitor necalificat:
-Sa fie serios si dornic de munca.

Descrierea jobului

Camion in stare foarte buna,vagon tip prelata,se lucreaza doar pe intern,acasa la final de saptamana.

Dispecerat roman,tanar si dornic de o colaborare cat mai placuta.

Descrierea companiei

Societate cu garaj in Piatra Neamt.
Publicat 10 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 10 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos