Publicat 12 Oct 2018 | Reactualizat 08 Nov 2018 | Expiră 12 Nov 2018

Sofer profesionist autocamion tir comunitate 2000-2300 EURO

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este sofer TIR profesionist cat. C + E cu minim 2 ani experienta

Vorbeste limba germana si/sau engleza la nivel mediu.

Este corect, serios, punctual.

Tine cabina si autocamionul curat.

Descrierea jobului

SC. Hanning Transped SRL cu sediul in Oradea, angajeaza SOFERI TIR, categoria C + E cu experienta minim 2-3 ani, pentru transport international in comunitate.

Cursele sunt in felul urmator :

Germania - Olanda
Germania - Italia
Germania - Franta, etc.

Avem camioane de 4-5 ani, Renault Magnum 480 si 520

Se lucreaza in SINGUR cu card sofer. Dorim soferi cu limba engleza si/sau germana la nivel mediu. Prioritar ar fi limba germana.

Ture de 8 saptamani (2 luni) . Dupa 8 saptamani 2 saptamani odihna in Romania.

Oferim salarizare atractiva si conditii de munca bune intr-o echipa foarte OK.

Interviul cu domnii soferi selectati va avea loc in perioada 06.11.2018 - 23.11.2018 la Oradea.

Hanning Transped Oradea - Transporturi internationale cu o experienta de 20 de ani.

Expirat

Sofer profesionist autocamion tir comunitate 2000-2300 EURO  -  Hanning Transped S.R.L.