Publicat 21 Nov 2019 | Expiră 22 Dec 2019

Sofer pentru Germania cat. CE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam Soferi cat.CE , salariu 2200€ net + Bonusuri, contractul de munca este pe Germania. Transportul se efectueaza doar pe teritoriul Germaniei. Camioanele sunt Scania de ultima generatie si semiremorcile cu prelata. Nu se face distributie, incarcam la depozitele IKEA si alimentam magazinele IKEA din toata Germania. In general se face schimb de remorci. de Nu este obligatorie limba germana.

Descrierea jobului

Punctualitate, responsabilitate, salaril se plateste la timp, la fiecare inceput de luna, pe perioada cit se sta acasa se
primeste un salariu de 600€net. Nu e obligatoriu sa se cunoasca limba germana

Premium Logistik GmbH este o companie Germana de Transport rutier de marfuri.

Expirat
Sofer pentru Germania cat. CE  -  Premium Logistik GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles