Sofer partener Uber/Bolt

Belladevis S.R.L. - 3 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu 1200 - 2200 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Firma noastră pune la dispoziția viitorilor șoferi colaboratori tot suportul juridic și informațiile necesare pentru platformele de transport alternativ.

- Oferim exclusiv servicii de administrare cont pentru activitatea de transport alternativ.
- Oferim ajutor și susținere 24/7
- Oferim service/piese auto/tractări la prețuri avantajoase.

Acte si conditii necesare pentru colaborare:
- Permis conducere valabil cu o vechime de minim 2 ani
- Cazier judiciar fără înscrisuri, se obtine de la orice secție de poliție gratuit, pe loc.
- Cazier auto, se obține de la udriște.
- Atestat conducator auto pentru transport persoane în regim de închiriere

Comision 10% 2000 Lei

-Varsta minima 21 ani
-Buletin (CI)
-Talonul masinii | ITP / 6 LUNI
-Asigurare valabilă a masinii .

Cerinte masina:
- an fabricatie minim: 2009
- 5 usi
- aer conditionat

Nu este necesara experianta, decat dorinta de a munci, disciplina si seriozitate.

Daca consideri ca ai aceste 3 atribute ne dorim sa faci parte din echipa noastra!

Societate de Transport Alternativ parteneră Uber / Bolt, cu autorizație emisă de ARR conform noilor reglementări în baza legii nrși OUGprivind activitățile de transport alternativ.

Oferim sprijin pentru obținerea copiei conforme, ecusoanelor și a casei de marcat. De asemenea ajutăm la instalarea aplicațiilor de sofer.

Oferim suportul necesar pentru obținerea atestatului, itp la 6 luni și contract de comodat autentificat!
Publicat 27 iul. 2022 Expiră 26 aug. 2022