Sofer,Operator utilaj,Muncitor necalificat

BENINSTAL SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

DACA CUNOASTETI PE CINEVA INTERESAT.......

Societate din Cluj, specializata in domeniul forajelor orizontale.cu o experienta de peste 10 ani pe piata angajeaza:

Soferi:1 posturi
Operatori utilaje : 1 posturi
muncitor necalificat : 1 posturi

Orar 7-17

Se ofera :

Salariu Atractiv (in functie de calificare si experienta)
Echipament individual de protectia muncii

Detinerea permisului de conducere constitie un avantaj

Persoanele doritoare pentru angajare trebuie sa fie dispuse la deplasare in tara(se primeste diurna / zi deplasare+cazare),deoarece munca societatii noastre se desfasoare in santiere atat in Cluj Napoca cat si in alte judete.

Descrierea jobului

-desfasoara activitatea pe santier

compania noastra executa foraje orizontale cu o experienta de peste 10 ani pe piata
Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos