Sofer Livrator

Sezamo - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Livrarea rapidă a produselor proaspete și de calitate către clienții noștri este un ingredient cheie al succesului nostru. În calitate de livrator, vei fi imaginea companiei Sezamo pentru clienții noștri. Rolul tău va fi acela de a livra clientilor produse proaspete și de calitate, și totodată de a le oferi o experiență deosebită.

Ce căutăm:
  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 2 ani, fara incidente penale;
  • Esti prietenos și comunicativ;
  • Ești orientat spre servicii de calitate și către rezultate;
  • Manipularea atentă a mărfurilor și a echipamentelor de lucru;
  • Ai rezistența fizică și îți place sa faci mișcare;
  • Ești familiarizat cu zona București și Ilfov (reprezinta un avantaj);
  • Ești confortabil cu un program de lucru flexibil (in ture) și ești disponibil sa lucrezi si în weekend;
  • Ești o persoana adaptabila, motivata, care se simte confortabil într-un mediu inovator și dinamic.

Descrierea jobului

Ce așteptăm de la tine:
  • Vei livra cu zambetul pe buze, și la timp produsele comandate de clienții noștri;
  • Vei transporta comenzile, inclusiv pe cele voluminoase (ex. baxuri de apa) chiar și la etajele superioare;
  • Vei fi responsabil de încărcarea și descărcarea vehiculului de transport, precum și calcularea, documentarea și returnarea comenzilor;
  • Pentru a asigura un proces de livrare fără probleme, vei interacționa în permanență cu echipele interne implicate în flux.
Ce oferim:
  • Salariu net lunar în valoare de 2500 lei;
  • Bonus lunar de pana la 1500 lei;
  • Tichete de masa în valoare de 20 lei/zi lucrată;
  • Abonament medical;
  • Transport asigurat tur-retur (Shuttle organizat de Sezamo);
  • Echipament de lucru;
  • Bonus pentru recomandarea unui prieten;
  • Flota noastra auto destinata livrarilor de produse cuprinde doar autoturisme electrice, sub 2,5 t.
In plus..:
  • Munca ta va avea un impact direct asupra rezultatelor companiei;
  • Ideile bune sunt apreciate și implementate rapid - nu așteptăm aprobarea cuiva de la sediul central al grupului;
  • Munca ta trebuie să fie inovatoare și semnificativă, nu vrem să urmăm tendințele, ci să le stabilim;
  • Nu în ultimul rând, oferim, în principal, recompense echitabile și oportunități de creștere, programe de formare, o echipă unită și evenimente legendare ale companiei.

Sezamo.ro, parte a grupului Rohlik, principalul jucător în e-grocery din Europa Centrală.

Asemenea unei salate delicioase făcute din cele mai bune ingrediente, suntem un mix grozav de profesioniști, fiecare cu o anumită zonă de excelență. Căutăm disruptori, colegi care își doresc să schimbe jocul la sezamo.ro, care împărtășesc același scop cu noi, care sunt dispuși să accepte provocările, să încerce lucruri noi și să se ridice la înălțime. Alăturate nouă pentru a-i ajuta pe europeni #EatWellLiveWell

Iată colegii noștri internaționali ► https://www.cocuma.co/company/rohlik/

și oportunități internaționale ►https://career.sezamo.ro/

Publicat 26 iul. 2022 Reactualizat 8 aug. 2022 Expiră 25 aug. 2022