Sofer Livrator

MDC Promotion - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii;
• Carnet de conducere fara probleme (cat. B), minim 1 an vechime;
• Fara antecedente penale, onest;
• Abilitati aritmetice de baza;
• Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere;

Descrierea jobului

• Respecta politica de vanzari a companiei in ceea ce priveste standardele si termenele de livrare;
• Incarca marfa si efectueaza vizite catre clienti in vederea livrarii produselor, in conformitate cu procedurile si procesele de lucru, teritoriul alocat, planificarea activitatii si cu obiectivele zilnice stabilite cu seful direct;
• Respecta recomandarile agentului de vanzare

Beneficii:
  • Sistem de salarizare atractiv + bonuri de masa

MDC Promo vine în ajutorul clienților săi cu cele mai bune soluții prin servicii de print Indoor și Outdoor dar și Grafică Publicitară. Calitatea produselor și serviciilor oferite de noi, este valoarea
fundamentală pentru întreaga activitate a companiei. Flexibilitatea în execuția comenzilor a fost impusă de necesitatea realizării unei game diverse de produse solicitate de clienții noștri. Din 2001 până astăzi, promptitudinea executării comenzilor ne-au asigurat un flux continuu al activității și în același timp ne-a permis să oferim partenerilor termene de livrare scurte. Noi susținem creativitatea și iubim să printăm! Misiunea noastră este să îmbinăm într-un mod perfect principiile tehnologiei, excelenței, explorării și unicității.
Publicat 7 iun. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos