Sofer - Livrator

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm persoane serioase, prezentabile, care îşi doresc un job antrenant de livrări flori la domiciliu. Apreciem şi mai mult candidaţii care au abilități bune de comunicare.

Acest post este pentru oameni cărora le place munca departe de birou!

Descrierea jobului

Primele săptămâni sunt dedicate acomodării şi cunoaşterii.

Jobul tău este de a livra flori, de a vedea zâmbete și bucurie pe fața destinatarilor noștri. De asemenea vei aproviziona florăriile cu plante, flori tăiate şi accesorii.

Alături de echipa noastră vei gestiona marfa din depozit şi te vei asigura de organizarea acestuia.

Programul este flexibil, organizat pe ture şi se lucrează două weekenduri pe lună.

Compania noastra este cea mai mare reţea de florării din ţară. Acum ne extindem şi mai mult, la nivel naţional. Echipa este punctul nostru forte şi ne place să investim în oameni!

Mai mult decât flori, noi livrăm emoţii şi trăiri intense celor dragi!

Lucrăm într-un domeniu dinamic, cu perioade solicitante, dar este frumos la noi, iar oportunităţile de avansare apar în urma eforturilor depuse, ne dorim să creştem împreună!

Dacă îţi plac provocările, te aşteptăm în echipa noastră!
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022