Publicat 11 Sep 2019 | Reactualizat 15 Sep 2019 | Expiră 18 Sep 2019

Sofer livrator

2 posturi

Candidatul ideal

ATRIBUŢII PRINCIPALE (şi sarcini aferente):

Desfăşoară întreaga activitate în conformitate cu principiile stabilite de firmă în domeniul calităţii :

  • respectarea graficului de livrare;
  • fără reclamaţii în livrare;
  • fără pagube materiale şi accidente;

Descrierea jobului

-Transportă marfa în baza documentelor însoţitoare (factură fiscală, aviz de însoţire amărfii, proces verbal de predare – primire);
-Livrează comenzile conform programului de livrare;
-Preia comenzile din atelier pe bază de semnătură;
-La preluarea comenzilor, verifică corespondenţa dintre numărul de comenzi, tipul comenzii(buchet, aranjament floraral , numerele facturilor (avizelor de însoţire ,etc.) existente cu cele trecute pe borderoul de livrări sau procesele verbale de predare-primire şi aduce imediat la cunoştinţa şefului ierarhic despre orice neregulă privind pregătirea acestora;
-Livrează comenzile clienţilor conform adresei de livrare înscrisă la datele privind cumpărătorul sau la adresele stabilite de către agenţii de vânzări responsabili de comenzile preluate de la site;

Floraria Iris a deschis primul magazin in Bucuresti in anul 1991, urmare a peste 30 de ani de experienta acumulata in domeniul florariei.

In prezent compania are 11 magazine in zonele centrale ale capitalei si un atelier de lucru .

In ultimii ani ne-am dezvoltat pe partea de evenimente personale si corporate. Am participat la targuri de specialitate si la concursuri de design floral unde originalitatea si creativitatea ne-au fost recunoscute si rasplatite.

Incepand din 2010, Floraria Iris are o noua identitate vizuala menita sa ajute repozitionarea companiei pe piata.
Tinta noastra pentru viitor este schimbarea conceptului de florarie in Bucuresti si in Romania.
Pentru aceasta avem nevoie de angajati tineri, dar profesionisti, pasionati si entuziasti, care vor sa demonstreze ca putem realiza calitate si lucruri deosebite si in Romania.

Sofer livrator  -  Floraria Iris

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles