Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Sofer international marfa

3 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba spaniola, engleza
  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- Serios
- Muncitor

Descrierea jobului

Cerințe:
- experiență in transportul internațional minim 1 an
- Atestat marfa
- Atestat ADR constituie un avantaj
- Carnet șofer categ. C+E
- Seriozitate, punctualitate, disponibilitate
- Sa lucreze pe comunitate

Beneficii :
- Salariu net : 1800 - 2000 Euro pe luna

BEST INFINITY TRANS S.R.L. are ca principal obiect de activitate transportul international de marfuri vrac si generale.

Sofer international marfa  -  BEST INFINITY TRANS S.R.L