Publicat 05 Ian 2019 | Reactualizat 15 Ian 2019 | Expiră 05 Feb 2019

Sofer intern si extern de marfa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Serios
- Muncitor
- Stabil la locul de munca

Descrierea jobului

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :
- Atestat sofer profesionist transport marfa;
- Card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psiholigic valabil;
- Cazier judiciar;

Constituie un avantaj daca prezentati la angajare, in plus fata de cerintele obligatorii:
- cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor;
- cunostinte de conducere stil economic
- atestat ADR

- realizarea in bune conditii a oricarei curse pe parcurs national
- gestionarea vehiculului sau ansamblului in conditii foarte bune si intretinerea corespunzatoare a acestora
- gestionarea marfurilor transportate.

BEST INFINITY TRANS S.R.L. are ca principal obiect de activitate transportul international de marfuri vrac si generale.

Expirat

Sofer intern si extern de marfa  -  BEST INFINITY TRANS S.R.L