Publicat 08 Sep 2021 | Reactualizat 19 Sep 2021 | Expiră 08 Oct 2021

Sofer Germania

3 posturi

Candidatul ideal

Carnet de sofer profesionist cu categoria CE
Persoana serioasa, determinata care doreste sa faca parte dintr-o firma germana si o echipa frumoasa si prietenoasa

Descrierea jobului

Pentru detalii sunati la numarul de telefon 004917619586000, disponibil de luni pana vineri 8-17.

Se fac curse locale cu incarcarea si descarcarea individuala a marfurilor
Se intoarce in fiecare zi acasa, la cazare
Cursele pot fi de la 12 Tone pana la 40 Tone
Se fac intre 150-200 Km pe zi
Respectarea stricta a timpului legal de conducere si de odihna
Salarizarea este de la 2200 Euro -2500 Euro Netto
Plata salariului punctual
Concediu de odihna platit, 24 zile de concediu pe an, din al doilea an de apartenenta se ofera 30 zile de concediu
Se acorda cazare contra cost, se locuieste singur in camera, cazarea este aproape de locul de munca
Se acorda sprijin in obtinerea alocatiei si a altor beneficii
Se ofera o perioada de scolarizare in limba romana, care este platita
Sunt decontate cheltuielile cu schimbarea permisului, a atestatelor

Suntem o firma germana din sudul Germaniei, in orasul Weingarten, codul 88250.
Detinem o flota de 25 de camioane Mercedes si 40 de angajati.
Activitatea noastra se desfasoara in orasele Baindt, Baienfurt, Memmingen si Langenau.
Cursele care sunt momentan libere sunt de la punctul de lucru :Baindt, Baienfurt si Memmingen.

Sofer Germania  -  L.D.C.Verkehrs GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles