Publicat 06 Aug 2017 | Reactualizat 03 Sep 2017 | Expiră 06 Sep 2017

Sofer Germania 2.375,00 Euro + cazare gratuita

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte de baza de limba germanä
(strict necesar! Dispecerii vorbesc numai limba germana)
- carnet de conducere categoria, C, CE, tahograf, atestate valabile
- experientä de minimum 1 an ca sofer profesionist pe tir cu remorca 40 to
- cauta un serviciu pe durata lunga
- vrea sa traiasca pe durata lunga in Germania (singur sau cu familia)
- este cinstit, serios, muncitor, sanatos si fizic puternic, punctual, politicos si ingrijit

Descrierea jobului

- contract cu durata nelimitata (primele 3 luni proba)
- data inceperii: posibil imediat
- transporturi pe teritoriul Germaniei, curse scurte
- camion tir cu remorca frigo pentru aprovizionarea magazinelor de mincare (supermarchet)
- incarcare / descarcare camion (cu lift)
- ore de lucru: de luni pina vineri + 1 simbata pe luna, cursa zilnica de 12 ore
- salariul lunar total net: 2.375,00 Euro pentru persoane casatorite, pentru necasatorite 2.150,00 Euro
- oferta include pachet social german (asigurare medicala, de somaj si pentru pensie)
- cazare: 1 camera (singur), baie si bucatarie comuna gratuit
- consumul de alcool este strict interzis in camion si la cazare

Compania SFJ Consulting GbR se ocupä cu recrutarea soferilor profesionisti pentru teritoriul Germaniei.
Silvia Jansen este avocatä, Franz W. Jansen a lucrat 26 de ani in pozitie responsabilä in domeniul transporturilor. Amindoi sint
specializati pe domeniu de drept si transport, si colaboreazä numai cu companii germane serioase.

SFJ Consulting GbR, Kaiser-Friedrich-Str. 21, 65193 Wiesbaden, Tel: +49-151-14711200, E-mail. mail@perfectjobs.eu

Expirat

Sofer Germania 2.375,00 Euro + cazare gratuita  -  SFJ Consulting GbR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles