SOFER DISTRIBUTIE

Global Plast Trading 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana serioasa, responsabila, adaptabila, care trebuie sa aiba :
- Permis categoria B;
- Experienta in distributia de marfuri.

Descrierea jobului

- Activitatea se va desfasura pe zona Constanta;
- Marfurile se distribuie catre clientii alocati, cu respaecatrea itinerarului primit;
- Vor trebui respactate termenele limita si bunele relatii cu clientii din portofoliu.

Ce oferim :
- Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
- Salariu fix motivant;
- Tichete de masa;
- Program de lucru L-V : 8:30-17:30.

]Cu sediul principal in Bucuresti si avand filiale in Timisoara, Constanta, Iasi, Bacau si Cluj, Global Plast este unul dintre principalii producatori si distribuitori de produse de uz casnic din Romania (produse de curatenie si stocare, produse de unica folosinta si produse din hartie).

Relatiile de business sanatoase se construiesc pe increderea impartasita a partenerilor. La Global Plast ne dorim sa fim partenerul pe care sa va puteti baza si alaturi de care sa va puteti dezvolta afacerea, punand la dispozitia clientilor dumneavoastra produsele de uz casnic de care au nevoie.

Ne dedicam identificarii de solutii avantajoase pentru clientii nostril. De aceea am dezvlotat relatii de business cu producatorii din intreaga lume, aspect care ne permite sa controlam calitatea produselor distribuite.:
Publicat 21 Sept. 2022 Expiră 21 Oct. 2022