Sofer distributie

MEDA - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Sofer distributie marfa

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • raspunde de transportul marfii catre client;
  • respecta traseul de livrare;
  • raspunde de actele masinii si de verificarea tehnica a masinii;
  • efectueaza incasarile si depune banii in caseria firmei;

Cerinte:
  • carnet de conducere categoria B (categoria C constituie un avantaj);
  • experienta in livrari (minim 1 an);
Beneficii:
  • pachet salariu incepand de la 2900 lei net
  • tichete de masa
  • plata orelor suplimentare
  • bonus pentru cantitatea transportata si numarul de km pe exterior
  • stabilitatea unui loc de munca
Daca esti interesat contacteaza-ne la numarul de telefon 0745.988.623, in intervalul orar 09-16 de luni pana vineri !

Compania Meda Prod ’98 . a fost infiintata in anul 1998 in Bucuresti, si a devenit rapid un jucator important pe piata de mezeluri.
Publicat 23 mai 2022 Reactualizat 20 iun. 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos