Sofer distributie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam SOFER DISTRIBUTIE ( depozit PRODUSE COSMETICE SI INGRIJIRE CASA)

Descrierea jobului

Cerinte:
• Abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii;
• Permis de conducere cat. "B" , categoria "C" este un plus
• atestat ISCIR este un plus

Responsabilitati :

Incarcarea si/sau descarcarea marfurilor in/ din autovehicule;
Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;
Etichetare marfa;
Pregatirea produselor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.
Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei.

SALARIU MOTIVANT + alte beneficii

Un colectiv care functioneaza ca o familie, unde respectul fata de clienti si furnizori, dorinta continua de imbunatatire a performantelor si spiritul de echipa sunt la ele acasa.
Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos