de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Sofer - Distributie

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Echipa Jolly cauta candidatul ideal pentru un post de sofer – distributie in Romania.

Competente necesare:
- Studii medii.
- Experienta in transport marfa – minim 3 ani.
- Carnet de conducere categoria B, C.
- Jolly este inregistrata la ARR (Autoritatea Rutiera Romana) ca si operator de transport rutier de marfuri: http://www.arr.ro/files/info-utile/transport%20marfa/marfuri.pdf
- Disponibilitate pentru deplasari pe intreg teritoriul Romaniei.
- Organizat si cu spirit de echipa.
- Orientare geografica – rutiera.
- Abilitati de comunicare.
- Atitudine orientata spre necesitatile clientului.

Competente care constituie un plus:
- Cunostinte si experienta in domeniul materialelor de constructii.
- Cunoastere unei limbi straine de circulatie internationala in Romania.

Descrierea jobului

Sarcini:
- Realizeaza transportul bunurilor cu autovehiculele firmei.
- Participa activ la verificarea bunurilor incarcate si descarcate.
- Gestioneaza marfa si banii incasati de la clienti in conformitate cu legile in vigoare si cu politicile companiei.
- Preia si preda documentele fiscale aferente marfurilor pe care le transporta, precum si instrumentele de plata.
- Completeaza corect actele si documentele de plata in conformitate cu reglementarile in vigoare.
- Urmareste si respecta procedurile de transport marfa din firma si legislatia de transport in vigoare: http://www.isctr-mt.ro/isctr-mt-ro_doc_22_legislatie-nationala_pg_0.htm
- Reprezinta firma in contactul cu clientii sau furnizorii.

Oferta noastra:
- Jolly este o companie de traditie si renume in Romania. Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:
- Mediu orientat spre rasplatirea performantelor.
- Un spatiu de lucru modern in sediul firmei: http://www.jollycluj.ro/sitenou/photos/corpm.jpg
- Pachet salarial atractiv.
- Telefon mobil.

Import, servicii, distributie, retail si vanzari online in domeniul amenajarilor interioare de baie; obiecte sanitare, baterii sanitare, dusuri, cazi de baie, cabine de dus, paravane de cada, mobila de baie, placi ceramice - gresie & faianta, instalatii, accesorii de baie. Cu o experienta de peste 20 de ani pe piata de in Romania, Jolly este un exemplu pentru orice afacere de succes din Romania. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati www.jollycluj.ro sau magazinul nostru care se afla in Cluj-Napoca, pe strada Parcul Feroviarilor nr. 15-17.

Sofer - Distributie  -  JOLLYCONTOR Impex SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles