Sofer distributie si livrari Papetarie-Detergenti, ORADEA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2400 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Seriozitate, punctualitate, persoana harnica, ambitioasa, sociabila, bun comunicator, bun organizator, adaptabilitate la mijloace electronice de comunicare.
Conducator auto cu experienta, atentie ridicata in trafic, conducere preventiva, responsabil pentru marfa transportata si livrata, responsabil in raport cu starea tehnica si estetica a autovehiculului.

Descrierea jobului

Preluarea produselor de la depozit si livrarea acestora catre companiile si institutiile din Oradea si judetul Bihor.
Incasarea facturilor emise cu chitanta. Predarea numerarului la sfarsitul zilei.
Configurarea optima a traseului de livrari impreuna cu gestionarul depozitului sau in functie de urgentele solicitate de la agenti.
3-4 zile livrari in Oradea si limitrof iar 1-2 zile in judet.
Program de lucur: L-V in intervalul 08:30 - 16:30 in distributia pe oras.
NU se lucreaza peste program, NU se lucreaza in weekend.
Coletele sunt formate din cutii de hartie pentru copiator, cutii cu produse marunte de birou, cutii cu produse de igiena si curatenie, baxuri de ape si sucuri, sau marfuri paletizate incarcate cu stivuitor.
Echipa tanara si dinamica.
Autoutilitare de transport marfa (colete) pana in 3.5t , necesar cat. B
Transport asigurat cu masina de serviciu (ramane la angajat si dupa program dar si in weekend)
Salarul include si tichete de masa in format electronic in valoare de 15 lei/zi

Import si distributie produse de papetarie , birotica si detergenti

www.ovmpaper.ro

Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expiră 1 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos