Sofer distributie produse alimentare

TRAMAR IMPEX SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Punctual, serios, sociabil, atent la modul in care isi desfasoara activitatea!

Descrierea jobului

Distributie produse alimentare ( lactate si mezeluri ) catre hipermarcheturi si restaurante in Bucuresti si jud Ilfov. Livram catre depozitele Mega Image, Carrefour , Auchan si Xpo si catre locatii Cora si partial Carrefour)
Program de lucru: luni - vineri, 6.30 - 15.30
Se ofera:
salariu net 2400 lei
tichete de masa in valoare de 20 lei/ zi ( 400-440 lei lunar )
transport: 200 lei

Locatia depozitului este in orasul Pantelimon, str Poet George Tarnea nr 74A.
Masinile raman parcate la societate la terminarea programului.

Firma distributie produse lactate / bacanie in Bucuresti si provincie, servicii transport/logistica.

Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos