SOFER DISTRIBUTIE PIESE AUTO

RCX AUTOSERV IMPEX SRL 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinţe :
- Posesor permis conducere categoria B
- Simt de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă
- Experiență în domeniul distributiei minim 1 an de zile
- Abilități de organizare, comunicare si spirit de echipă
- Persoană dinamică și flexibilă

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
1. Transportul si distributia marfurilor, conform rutelor de distributie
2. Încărcarea/descarcarea mărfii;
3. Livrarea comenzilor clienților, la timp
4. Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia

Firma specializata in comercializare si distributie piese de schimb auto . Firma RCX AUTOSERV , reprezinta firma INTER CARS ROMANIA in sistem franciza in Bucuresti , Galati , Braila si Vrancea

Publicat 20 Sept. 2022 Expiră 20 Oct. 2022