Sofer Distributie Piese Auto

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii medii finalizate
- Experienţă în distribuţie – minimum 1 an
- Permis de conducere cat. B obţinut de minimum 3 ani
- Fără cazier judiciar şi/sau evenimente rutiere grave
- Persoană responsabilă, implicată şi flexibilă
- Cunoştinţe solide de legislaţie rutieră
- Cunoştinţe primare de operaţiuni financiar-contabile (emitere chiţante şi încasare de bani)

Descrierea jobului

- Livrarea comenzilor de piese auto către clienţii companiei (persoane juridice) din zona deservita de punctul de lucru
- Respectarea orarului de livrări marfă
- Incasarea contravalorii mărfii livrate
- Emitere chitante la clienti, cand este nevoie

Oferta:
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică
- Salarizare motivantă

Truck Part Solution este o companie specializata in vanzari de piese auto preponderent pentru autovehicule comerciale multibrand dar si pentru autoturisme. Strategia noastra vizeaza dezvoltarea unui business sustenabil pe termen lung si pentru aceasta investim multa energie in relatia cu partenerii nostri si crearea unui mediu propice dezvoltarii personale a angajatilor nostri. Va asteptam in echipa noastra!!
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 15 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos