Publicat 19 Iun 2017 | Reactualizat 17 Iul 2017 | Expiră 21 Iul 2017

SOFER DISTRIBUTIE PIESE AUTO / LUCRATOR DEPOZIT

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SOFER :
Experienta in conducere autovehicole minim 2 ani
Rezistenta la lucrul sub presiune si stress
Persoana dinamica si comunicativa
LUCRATOR DEPOZIT :
- Viteza de reactie, corectitudine, punctualitate, organizare si planificare
- Atitudine orientata catre rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

SOFER :
Distributie piese auto
Intocmire si incasare chitante
- Asigura activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului: receptie marfa , picking
- Desfasoara activitati de sortare, depozitare, pregatire pentru livrare

Franciza INTER CARS ROMANIA cu punct de lucru in localitatea CHITILA . Companie multinationala distributie piese auto cu bazele în Polonia, Inter Cars și-a inaugurat activitatea în România în anul 2008 . În prezent, Inter Cars număra 168 de filiale în Polonia şi peste 165 de filiale în Europa .

Expirat
SOFER DISTRIBUTIE PIESE AUTO / LUCRATOR DEPOZIT  -  Autoparts Trade Consult S.R.L.