Sofer distributie marfa, permis categoriile B si E

Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienţă : minim 3 ani, fara cazier judiciar, fara antecedente rutiere;
  • Permis de conducere categoriile B si E;
  • Studii medii (cele superioare reprezinta un avantaj);
  • Capacitate de efort fizic;
  • Fara antecedente penale;
  • Reprezinta avantaj cunoasterea uneia sau a mai multor limbi straine.

Descrierea jobului

  • Livreaza cu autoutilitarele din parcul propriu conform instructiunilor primite de la superiorul ierarhic;
  • Incarca marfurile in mijlocul de transport;
  • Efectueaza transportul conform programului de transport dat de angajator, respectand rutele si traseele indicate;
  • Se ocupa de descarcarea in siguranta a bunurilor transportate;
  • Verifica aranjarea produselor la raft in magazinele partenere;
  • Ofera suport in vederea incarcarii / descarcarii produselor din tirurile sosite in incinta depozitului si la depozitarea acestora in spatiile special amenajate;

Beneficii:
  • Salariu fix plus bonusuri trimestriale/anuale.
  • Bonuri de masa.
  • Decontare transport domiciliu/loc de munca.
  • Oportunitati de avansare.
  • Program de lucru opt ore/zi (08.30-17.30 cu pauza de masa), weekend-urile si sarbatorile legale libere.

Descrierea companiei

Isoflect Insulation S.R.L
Anul infiintarii: 2012
Profil: companie de inovatie in domeniul constructiilor, respectiv protectie termica si fonica.
Actionariat: integral romanesc.
Colaboram cu parteneri importanti de profil prin intermediul carora ne comercializam produsele. Joburile companiei sunt stabile, cu posibilitate de avansare. Dorim sa ne extindem portofoliul de produse, de aceea avem nevoie de un expert in grafica creativ, cu abilitati artistice si gandire analitica. Ne dorim un colectiv compus din oameni dinamici, cu gandire pozitiva, orientati catre obtinerea performantelor in activitatile desfasurate.
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022