SOFER DISTRIBUTIE MARFA, CAT. B

SC MR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

S.C. M&R S.R.L. Iasi, producator de preparate din carne si legume, angajeaza sofer distributie marfa, CAT. B (cat. C reprezinta un avantaj), cu experienta.
Se ofera : salariu motivant + alte beneficii.
Cerinte:
Experienta min.: 1 an.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Incarcarea, transportul si distributia produselor in conditii de maxima siguranta si integritate catre clientii companiei.
Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare si primire).
Livreaza marfa conform programului de distributie.

S.C. M&R S.R.L. Iasi este producator de preparate din carne si legume.
Publicat 29 iun. 2022 Expiră 29 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos