de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Reactualizat 08 Iun 2019 | Expiră 11 Iun 2019

Sofer distributie instalatii termice si sanitare (3.5t)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Disponibil pentru program full-time de Luni pana Vineri;
- Disponibil imediat pt angajare;
- Studii medii absolvite;
- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani, fara incidente majore);
- Experienta in distributie marfuri minim 2 ani;
- Experienta in domeniul instalatiilor termice, sanitare si HVAC constituie un avantaj;
- Persoana serioasa, pozitiva, dinamica, ordonata;
- Capacitate de asimilare rapida;
- Rezistent la efort fizic;
- Fara antecedente penale;
- Cunostinte contabile minime (chitante, BO, CEC, facturi, avize)

Descrierea jobului

- Livreaza produsele companiei catre clientii aflati pe ruta prestabilita;
- Aprovizioneaza produse de la furnziorii companiei;
- Participa la incarcarea marfurilor in masina si o aseaza astfel incat sa evite deteriorarea ei pe perioada transportului;
- Incaseaza numerar, preia documente de plata de la clienti;
- Plateste cu numerar si/ sau preda instrumente de plata catre furnizorii companiei;
- Verifica conformitatea marfurilor cu factura/avizul aferent;
- Asista clientii la receptia marfii, primind de la acestia confirmarea prin semnatura si stampila pe factura/aviz;
- Preia produse neconforme de la clienti si intocumeste proces verbal specific;
- Preda la sediu facturile/avizele livrate/aprovizionate in fiecare zi pe baza raportului de livrare;
- Depune la casierie banii si instrumentele de plata colectate, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru;
- Asigura si intretine bune relatii de colaborare cu clientii si furnizorii;
- Contacteaza telefonic reprezentantului de vanzari din zona si solicita instructiuni, in cazul in care intampina o problema la livrare;
- Contacteaza telefonic seful direct si solicita instructiuni, in cazul in care intampina probleme tehnice pe perioada deplasarii sau probleme la incarcare marfa funizori;

Oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu fix 2200lei
- tichete de masa 15lei (incepand cu a doua luna).
- diurna 50 lei/zi
- prima de vacanta, Paste, Craciun (dupa 3 luni de la angajare)

Compania activeaza in domeniu incepand cu Septembrie 1996 si are ca obiect de activitate distributia in sistem pre-sale a articolelor de instalatii termice, sanitare, gaz, obiecte sanitare pentru amenajarea salilor de baie, broaste si manere pentru usi, lacate.

Compania este locata in zona Horbach Militari la adresa Str. Comertului nr.5, Domnesti, Ilfov, unde opereaza intr-un depozit de 800mp cu biouri de 150mp, dispune de echipamentele, facilitatile si logistica necesara desfasurarii activitatii la un inalt standard de calitate.

Clientii nostrii sunt magazine/depozite de instalatii sanitare, santiere, instalatori din aria geografica in care activam.

Activam in Bucuresti si judetele din Sudul si Estul tarii, in care livram saptamanal cu parcul auto propriu catre un numar insemnat de clienti parteneri.

Suntem o echipa entuziasta si suntem intotdeauna interesati sa avem alaturi colegi cu reale calitati umane si profesionale. Daca consideri ca poti fi unul dintre noi, aplica cu incredere!

Expirat
Sofer distributie instalatii termice si sanitare (3.5t)  -  GENIUS DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles