Publicat 08 Mai 2019 | Reactualizat 05 Iun 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Sofer distributie - Giurgiu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Permis de conducator auto (B );
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Descrierea jobului

- Conducerea autovehiculelor pentru efectuarea distributiei produselor de panificatie;
- Distributia de produse si operatiuni cu clientii companiei;
- Intretinerea autovehiculelor si gestionarea consumurilor;
- Respectarea procedurilor si normelor interne ale companiei.

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Expirat
Sofer distributie - Giurgiu  -  Vel Pitar

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles