de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Reactualizat 16 Feb 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Sofer distributie - Chitila

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minimum scoala profesionala;
- Permis auto, categoriile B/C;
- Experienta de min. 2 ani in functia de sofer;
- Experienta in domeniul distributiei de marfuri min. 1 an;
- Disponibilitate program de lucru incepand cu ora 4 AM
- Buna cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Descrierea jobului

- Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate(distributie produse de panificatie pe rute prestabilite).

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.

Expirat
Sofer distributie - Chitila  -  Vel Pitar

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles