Sofer distributie CAT B

SC Haita Oil SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Permis de conducere cat. B minim 5 ani
- Atitudine optimista si prietenoasa;
- Abilitati de orientare catre client si organizare;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit de echipa.
- Fire calma si cu simtul umorului
* Experienta in zona transporturilor / distributiei prezinta avantaj pentru ocuparea postului.

Descrierea jobului

- Transporta bunuri de larg consum
- Zona frecventata Bucuresti >> Ilfov | Uneori si in tara
- Adopta nativ un mod de conducere defensiv
- Mentinerea autoturismului in cele mai bune conditii
- Completeaza documente pentru transportul marfurilor

Beneficii:

- Colectiv de munca prietenos, fara birocratie;
- Manageri care acorda o foarte mare atentie angajatilor si care ajuta oricand se poate pe plan personal si mai ales profesional;
- Reale posibilitati de crestere si promovare;

* Pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului.

Compania HAITA TRANS are ca obiect de activitate transportul de marfuri de larg consum cu o experienta de peste 10 ani, fiind un furnizor de incredere pentru numeroase companii multinationale de pe teritoriul Romaniei.

Sediul logistic si operational se afla in zona de Vest a Bucurestiului, iar flota de masini este noua.
Publicat 24 mai 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos