Sofer distributie Bucuresti-Ilfov

SC SMR DIVERS SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg , care se va ocupa de livrarea produselor din portofoliul companiei, catre clienti .
Candidatul ideal :
  • Cunoaste zona Bucuresti-Ilfov
  • Detine permis de conducere de minim 2 ani
  • Este familiarizat cu facturi, avize, note de comanda
  • Este ordonat si atent

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Pregateste si verifica comenzile la incarcare impreuna cu gestionarul
  • Livreaza produsele conform facturilor/avize
  • Se ocupa de ridicarea produselor de la furnizori
  • Verifica marfa pe care o ridica de la furnizori
  • Verifica periodic starea de functionare a autoturismului, asigurarea si ITP-ul

Program de lucru L-V 8.30-17.00
Salariu 2500 ron net

Compania noastră are ca obiect de activitate distributia de bunuri de larg consum necesare pentru desfășurarea activităților zilnice dintr-o companie.

Având o gama extrem de variata de produse , putem acoperi toate nevoile de consumabile de uz intern atat pe partea de birotica-papetarie si menaj-curățenie cat si pe partea de ambalaje de uz industrial si produse personalizate .

Având totul intr-un sigur loc, putem optimiza procesul de achiziție din punct de vedere logistic si financiar .

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos