Sofer distributie bauturi Cat. B

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Responsabilitate, seriozitate si perseverenta
  • Atitudine deschisa, proactiva si pozitiva
  • Adaptabilitate, rezistenta la stres si efort

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • gestionează stocul de marfă din gestiunea masini
  • participa si asigură livrarea comenzilor și menține relația cu clienții
  • efectueaza încasările (administrează plați în numerar) conform documentelor și depune banii la casieria societății
  • gestionează și răspunde de documentele ce însoțesc marfa
  • menține și răspunde de starea de funcționare și de starea de curățenie a mijlocului de transport precum și de gararea mijlocului de transport la depozitul societati.
  • respectă regulile privind prevenirea accidentelor de muncă în circulația rutieră
Beneficii:
  • Pachet atractiv
  • Bonusuri de performanta
  • Bonuri de masa la valoare maxima
  • Lucrul intr-un mediu dinamic, modern
  • Contract de munca pe o perioada nedeterminata

Pentru relatii suplimentare 0786 330 333

Vechimea in distributia de marfuri o avem din 1994, suntem distribuitor autorizat de Ursus Breweries, Coca Cola, Aqua Carpatica, Zarea, Perla Harghitei, Jidvei, Recas, Vincon Vrancea etc.

Transan Interactive Distribution – Servicii oferite:

Distributie de bauturi alcoolice si non alcoolice, ape minerale si racoritoare, produse din tutun si cafea, produse food.
Publicat 3 dec. 2021 Reactualizat 2 ian. 2022 Expiră 2 ian. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos