Sofer distributie - autovehicule 3,5 t Bucuresti/Ilfov

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Capacitatea de a lucra in echipa si rezistenta la oboseala
- Preocupare pentru integritatea marfurilor manipulate
- Persoana adaptabila, dinamica
- Spirit practic
- Seriozitate si consecventa
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Experienta de minim 2 ani in conducerea autovehiculelor de tip autoutilitare pana in 3.5 t, constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Livrare marfuri
- Incarcare, descarcare, manipulare marfuri
- Ambalarea si pregatirea marfurilor pentru expediere
- Mentinere ordine si curatenie in depozit

Beneficii:
- Salariul motivant; ore suplimentare platite; pentru deplasari in tara se acorda diurna conform dispozitiilor legale in vigoare si se asigura cazare;
- Tichete de masa in valoare de 10 Ron/zi lucratoare;
- Discount la achizitionarea produselor comercializate de companie;
- Mediu de lucru motivant, tanar, orientat spre realizari;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala, cu posibilitati de avansare.

Tchibo Coffee Service ofera solutii complete: cafea, ceai, pudra de ciocolata, echipamente pentru prepararea cafelei, pentru toate segment: Ho.Re.Ca, Vending,Office si Home.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos