Sofer distributie Apahida

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experiență de cel puțin un 1 an în distribuiție și în conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone;
Studii medii;
Punctual, responsabil și organizat;
Disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

  • Distribuie produsele farmaceutice la punctele de lucru conform traseelor stabilite;
  • Se asigură de livrarea produselor farmaceutice în cele mai bune condiții și conform graficului de livrare;
  • Verifică buna funcționare a autovehicului, a sistemului frigorific și funcționalitatea sistemului de monitorizare a temperaturii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masă, bonus lunar de performanță);
  • Card reducere Farmaciile Dona;

Dona.Cargo, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Alatura-te si tu echipei Dona!

Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022