Sofer distribuitor

ROMPRIX EXIM SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Tipografie de etichete angajeaza sofer distributor pentu sediul sau din Pantelimon, jud Ilfov.

- Posesor permis de conducere cat. B;
- Experienta minim 1 an ca sofer pe autoutilitara 3,5 tone, fara incidente in trafic;
- Aptitudini de lucru cu documentele,responsabil si organizat;
- Cunostinte minime PC;
- Energic, flexibil, sociabil;
- Implicare si mentinere in conditii bune de functionare a masinii;
- Fara mentiuni in cazierul judiciar.

Descrierea jobului

Descriere :
- Livreaza marfa la clientii companiei in conditii de integritate si siguranta;
- Incarca si descarca marfa la destinatie;
- Incaseaza soldurile din piata;
- Efectueaza traseele optime.

Beneficii:
- Salariu negociabil in functie de experienta;
- Tichete de masa de 15 lei / zi;
- Asigurare si abonament medical in sistem privat;
- Conditii bune de munca;
- Contractul se incheie pe o perioada nedeterminata de timp.

Cu o experienta de aproape 27 de ani, suntem unul dintre cei mai mari producatori de etichete din Romania. Suntem o tipografie de etichete cu tehnologie flexo si digitala, prima tipografie digitala cu tehnologie HP Indigo pt etichete si ambalaje de pe piata romaneasca, cu peste 7 ani de practica, avand cea mai mare capacitate de productie din acest domeniu.

Ne desfasuram activitatea in spatiile proprii din Pantelimon (productie, depozite, birouri), Timisoara si Sibiu (depozite, birouri) precum si in punctele de lucru din Arad, Bacau, Brasov, Braila, Constanta, Deva, Iasi, Odorheiu Secuiesc, Pitesti, Targu Mures. Astfel, din toate aceste locatii acoperim livrarile in toate judetele tarii.

Publicat 16 nov. 2021 Reactualizat 14 dec. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos