Publicat 13 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

SOFER / DISTRIBUITOR

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- fara cazier judiciar, rutier
- fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat)
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- experienta pe un post similar;
-atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
- livrarea produselor de tehnico-sanitare catre clienti;
- incarcarea - descarcarea marfurilor
- ajuta colegii in depozit
- intretinerea relatiilor cu clientii in caz de nevoie;

S.C.Instal Impex SRL s-a infiintat in anul 1998, ca o societate comerciala cu capital integral strain, avand ca obiect principal de activitate comercializarea produselor utilizate pentru instalatii de apa, canal, gaze, incalzire etc.

Expirat
SOFER / DISTRIBUITOR  -  Instal Impex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles