Publicat 20 Ian 2016 | Reactualizat 17 Feb 2016 | Expiră 21 Feb 2016

Sofer Distribuitor piese auto in Oradea / Arad

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate
- Experienţă în distribuţie – minimum 1 an
- Permis de conducere cat. B obţinut de minimum 3 ani
- Fără cazier judiciar şi/sau evenimente rutiere grave
- Persoană responsabilă, implicată şi flexibilă
- Cunoştinţe solide de legislaţie rutieră
- Cunoştinţe primare de operaţiuni financiar-contabile (emitere chiţante şi încasare de bani)

Descrierea jobului

- Livrarea comenzilor de piese auto către clienţii companiei (persoane juridice) din zona deservita de punctul de lucru
- Respectarea orarului de livrări marfă
- Incasarea contravalorii mărfii livrate
- Domiciliu stabil in Oradea / Arad

Ofertă:
- Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică
- Salarizare motivantă

ELIT România, membru al grupului ELIT Group şi Rhiag, a fost înfiinţată în anul 1999. În decursul celor 16 ani de existenţă pe piaţă, a construit pentru clienţi o reţea de distribuţie de 21 filiale şi puncte de desfacere. ELIT pune la dispoziţie piese de calitate superioară, oferind de asemenea piese de schimb sub mărci proprii. Compania ELIT România Piese Auto Originale este unul dintre furnizorii importanţi pe piaţa românească de piese şi accesorii auto, fabricate de producători renumiţi în Europa şi pe plan mondial.

Expirat
Sofer Distribuitor piese auto in Oradea / Arad  -  ELIT ROMANIA PIESE AUTO ORIGINALE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles