de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mai 2019 | Reactualizat 16 Iun 2019 | Expiră 19 Iun 2019

SOFER DISTRIBUITOR - CLUJ-NAPOCA SI BAIA MARE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- studii medii finalizate;
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- lucrul intr-o firma de distributie reprezinta avantaj;
- posesor carnet conducere categoria B, minim 3 ani;
- domiciliu stabil in Cluj-Napoca sau Baia Mare;
- fara incidente in trafic;
- stabilitate la locul/locurile de munca anterioare;
- cunostinte operare PC (mail -trimitere atasamente/salvari/descarcari), SMARTPHONE(se opereaza incasari)
Exista 2 posturi disponibile, unul pentru Cluj-Napoca si unul pentru Baia Mare.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- Incarcare/descarcare auto;
- Transporta marfa in baza documentelor de insotire;
- Livreaza comenzile conform programului de distributie;
- Efectueaza incasarea dupa programarea de incasari

FARMEXPERT, companie aflata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse farmaceutice din Romania, face parte din grupul Walgreens Boots Alliance, lider mondial in domeniul farmaceutic, cu o prezenta in peste 25 tari. Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 1000 de profesionisti care lucreaza impreuna cu partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.

Expirat
SOFER DISTRIBUITOR - CLUJ-NAPOCA SI BAIA MARE  -  Farmexpert DCI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles