Publicat 08 Feb 2021 | Reactualizat 10 Mar 2021 | Expiră 12 Mar 2021

SOFER DIRECTOR (masina personala)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

LOCATIA ESTE IN PIPERA SI PREFERAM CANDIDAT CU MASINA PERSONALA (pt drumul la si de la birou) astfel incat sa nu intampine dificultati in respectarea programului.
Masinile companiei sunt folosite doar intre orele in care se desfasoara activitatea.

-seriozitate/responsabilitate
-adaptabilitate
-scoala de conducatori auto- cat. B
-exeperienta de cel putin 3 ani in conducerea de autovehicule
-cunostinte minime de mecanica
-limba engleza- capacitate de comunicare
-discretie

Descrierea jobului

-conducerea autovehiculelor firmei (AUTOMATE!)
-efectuarea diverselor comisioane administrative (diverse deplasari la banci, institutiile statului, cumparaturi, etc.)
-deconturi si fise de parcurs
-transferuri la/ de la aeroport
-program L-V 8h/zi

NEWTON este o companie malteza cu o experienta desavarsita in securitatea si transmiterea de informatii online, cu branch-uri in peste 4 tari printre care si Romania.
Compania NEWTON Romania cu sediul in Sos. Pipera, Sector 1, Bucuresti a luat nastere pentru a dezvolta o noua generatie a sistemelor de monitorizare si control a sectorului de gambling din Romania.
NEWTON Romania, se caracterizeaza prin inovatie, perseverenta si autenticitate, fapt pentru care este una dintre cele mai puternice companii din Romania la ora actuala in segmentul de gambling. Cu o experienta vasta pe piata romaneasca, NEWTON reuseste intotdeauna printr-o cunoastere amanuntita a pietei si printr-o echipa de programatori de top, acest ultim lucru fiind cunocut pe plan international.

Expirat
SOFER DIRECTOR (masina personala)  -  NEWTON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles