SOFER DEPOZIT MATERIALE INSTALATII TERMICE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- comunicativ
- organizat
- capacitate mare de invatare si asimilare de informatii
- dorinta de a fi in permanenta la curent cu ultimele noutati in domeniu
- " om ", cinstit, serios, cu bun simt, responsabil, inteligent, muncitor, energic, vesel

Descrierea jobului

- preluare si receptia materialelor si echipamentelor livrate de furnizori
- aranjarea si organizarea depozitului de marfa
- preluarea si pregatirea comenziilor de la clienti
- transportul materialelor la domiciliul clientului
- aprovizionarea depozitului de marfa

Societate cu o traditie de 21 ani in domeniul instalatiilor termice, distribuitor si service autorizat Vaillant, Viessmann, Beretta, Bosch, Buderus - centrale termice, pompe de caldura, sisteme solare, automatizari; Rehau - incalzire in pardosea, pompe de caldura, automatizari; Ecowater - statii de dedurizare, filtre de dedurizare etc.

Publicat 6 iul. 2021 Expiră 5 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos