Şofer – Departamentul Livrări

Metro Romania - 1 poziție
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană autonomă, organizată și punctuală care să ni se alăture în rolul de Șofer - departament Livrări.

Este esențial să deții:
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate;
  • Orientare către cerințele pieței și ale clientului;
  • Cunoștințe tehnice specifice necesare desfășurării activității.

Descrierea jobului

Din acest rol, vei:
  • Asigura suport la încarcarea mașinii cu produsele destinate clienților;
  • Transporta și descărca marfa de la magazin la clienți;
  • Încasa contravaloarea mărfii predată către clienți;
  • Ajuta la efectuarea transferurilor între magazine necesare livrării către client;
  • Asigura zilnic verificarea stării tehnice a mașinii pe care o conduce;
  • Respecta timpii de livrare și planificarea rutei de livrare către clienți.

Ce oferim în schimb?
  • Vei avea sprijinul unei echipe de profesioniști;
  • Vei găsi la noi un mediu prietenos și oportunități de dezvoltare;
  • Tichete de masă pentru fiecare zi lucrată;
  • Asigurare medicală.

METRO România a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti. Distribuţia naţională a magazinelor METRO România este următoarea: 5 centre în Bucureşti, câte 2 centre în Braşov, Constanţa, Timişoara şi câte un centru în fiecare din următoarele oraşe: Cluj, Bacău, Iaşi, Craiova, Baia Mare, Pitești, Galaţi, Ploieşti, Oradea, Sibiu, Suceava, Tg. Mureş, Arad, Deva, Satu Mare, Piatra Neamţ, Buzău, Târgovişte şi Turda. Informaţii suplimentare pe: www.metro.
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos