Sofer / Deliver / Agent Distributie

ND PHARMA SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent Studii medii;
Experienta pe un post similar de minim 2 ani in Transport / Distribuție ( in domeniul farmaceutic - reprezinta avantaj);
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si colegii;
Abilitati de vanzare si negociere;
Orientare catre client si catre obtinerea de rezultate;
Dinamism, implicare, flexibilitate, seriozitate, responsabilitate;
Cunostinte operare PC (Word, Excel) , tablete;
Disponibilitate pentru deplasari;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

SOFER / DRIVER / AGENT DE DISTRIBUTIE Grup Pharma
Transporta marfa la nivel national ( in toate judetele tarii, dupa trasee stabilite de catre superiorii ierarhici).
- Livreaza comenzile clientilor conform adresei de livrare si a instructiunilor primite de la superiorii ierarhici.
- Descarca si incarca marfurile, sau asigura si supravegheaza descarcarea marfurilor.
- Preia de la clienti documentele si avizele necesare care atesta efectuarea in
bune conditii a transportului marfurilor.
- Preia de la clienti cec-uri, bilete la ordin, numerar si/sau marfa ce trebuie returnata.
- Promoveaza imaginea companiei in randul clientilor actuali si potentiali;
- Analizeaza permanent piata si contribuie la marirea portofoliului de clienti;
- Intocmeste rapoartele specifice conform fisei postului.

Infiintata in 2007, ND Pharma este unul din cei mai importanti distribuitori si importatori de produse farmaceutice si parafarmaceutice la nivel national. Facem parte dintr-un grup de firme cu experienta de peste 30 ani in sectorul privat si performanta demonstrata, atat in zona de servicii cat si in zona de productie, vanzari cu ridicata si cu amanuntul in sectorul farmaceutic.
Dedicata dintotdeauna excelentei, echipa noastra de profesionisti ofera celor peste doua mii de clienti din 30 judete ale tarii, o gama complexa de produse si servicii, lucrand in parteneriat cu peste 110 producatori.

ND Pharma este aidoma unei mari familii, in care angajatii traiesc bucuria succesului, confortul bunastarii si oportunitatea dezvoltarii.
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos