Publicat 14 Mai 2019 | Reactualizat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

SOFER de TIR pentru curse interne

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

· Experienta minim 2 ani ca sofer de TIR - OBLIGATORIE
· Permis conducere cat. C, E – OBLIGATORIU
· Atestat profesional pentru transport marfa valabil – OBLIGATORIU
· Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU
· Cunostinte de mecanica
· Fara cazier / accidente rutiere grave

Descrierea jobului

· Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client
· Minimalizarea cheltuielilor de transport
· Respectarea legislatiei in vigoare

Misiunea companiei este sa aduca prosperitate in Familia Fermierului Roman!
Compania este structurata pe 10 Divizii fiind activa in distributie, cercetare, productie, procesare, trading cu cereale sa.
Un business complex, integrat, care poate acoperi toate nevoile fermierului roman.
Valorile noastre sunt: "Echipa", “Eficienta”, "Pasiune", "Patriotism" (este o mandrie sa aratam ca un proiect 100% romanesc are succes) si ”Credinta”.

Expirat
SOFER de TIR pentru curse interne  -  SC RODBUN GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles