Sofer de distributie si muncitorii pentru depozit Bucuresti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 - 3450 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Responsabilitate, seriozitate si perseverenta
  • Atitudine deschisa, proactiva si pozitiva
  • Adaptabilitate, rezistenta la stres si efort

Descrierea jobului

Responsabilități:

> Gestioneaza stocul de marfă din masina din momentul incarcarii la depozit, livrariilor la clienti si pana la descarcarea acestuia la finalul cursei.

> Participa si asigură livrarea comenzilor și menține relația cu clienții.

> Efectueaza încasările conform documentelor primite și depune banii/CEC-uri/BO la casieria societății.

> Gestionează și răspunde de documentele ce însoțesc marfa.

> Intretine și răspunde de starea de funcționare și de curățenia mijlocului de transport, precum și de gararea vehiculului la depozitul societatii.

> Respectă regulile privind prevenirea accidentelor de muncă pe tot parcursul orelor de lucru si legislatia referitoare la circulația rutieră.

Beneficii:

>Pachet atractiv sofer (minim 3450 lei luna, include bonuri de masa si bonus sezonier); plus bonus performanta;

>Pachet atractiv muncitor (minim 3000 lei luna, include bonuri de masa si bonus sezonier); plus bonus performanta;

>Lucrul intr-un mediu dinamic si modern;

>Contract de munca pe o perioada nedeterminata;

>Soferul dispune de ajutor incarcator/descarcator marfa.

Punctul de lucru se afla in sectorul 4, str. Intrarea Binelui, nr. 1A, Depozit Fortuna.

Vechimea in distributia de marfuri o avem din 1994, suntem distribuitor autorizat de Ursus Breweries, Coca Cola, Aqua Carpatica, Zarea, Perla Harghitei, Jidvei, Recas, Vincon Vrancea etc.

Transan Interactive Distribution – Servicii oferite:

Distributie de bauturi alcoolice si non alcoolice, ape minerale si racoritoare, produse din tutun si cafea, produse food.
Publicat 20 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 19 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos