Sofer de distributie - Bucuresti(sector 5)

SC VEL PITAR SA - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii - min. scoala profesionala;
- Permis auto, categoriile B sau C, fara evenimente deosebite;
- Experienta conducere auto 3.5t min. 2 ani;
- Disponibilitate program de lucru de 8ore incepand cu ora 4 AM.
- Preferabil cu domiciliul in Bucuresti Sector 5 sau 6;
- Bune cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;
- Persoana ordonata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Descrierea jobului

- Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate;
- Gestionarea produselor si ambalajelor;
- Incasarea contravalorii marfurilor distribuite.

Oferta:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Tichete de masa(20lei);
- Bonus lunar;
- Decontare integrala transport la si de la locul de munca;
- Alte beneficii cf. politicilor companiei(vouchere vacanta, asigurare medicala, pensie privata).

Grupul Vel Pitar este unul dintre cei mai importanti angajatori din Romania, avand peste 3000 de angajati. Vel Pitar incurajeaza initiativa personala, oferind oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala. Angajatii nostri au sanse egale de promovare, performanta si potentialul de crestere al fiecaruia fiind criteriile unice de selectie in cadrul companiilor din grupul Vel Pitar.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022