Sofer de autobuz

Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2800 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Profilul dumneavoastra:
  • Sunteți deja un șofer profesionist instruit, dețineți un permis de conducere clasa D sau DE și o calificare ca șofer profesionist în conformitate cu BKrFQG;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture și în Weekend-uri;
  • Cunoștințe bune de limba germană, minim nivel A2/B1;
  • Plăcerea de a conduce;
  • Sunteți orientat către servicii și clienți;
  • Sunteți o fire responsabilă și de încredere;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale si specifice:
  • Curse locale prestabilite;
  • Vânzarea și controlul biletelor;
  • Sprijinirea pasagerilor cu întrebări și informații;
  • Vă asigurați că pasagerii dumneavoastră ajung punctual, confortabil și în siguranță la destinație;

KDS Personal Concept este o companie recent înființată pe piața forței de muncă din România al cărei principal scop este reprezentat de recrutarea și selecția de personal calificat pentru clienți din Uniunea Europeană, îndeosebi pentru companiile internaționale din Germania.

Publicat 1 iul. 2022 Reactualizat 29 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos