Sofer curierat

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- permis conducere categoria B
- experienta reprezinta un avantaj
- persoana cu spirit organizatoric, buna orientare, dinamica
- abilitati de comunicare
- domiciliul stabil in Chiajna, Dragomiresti sau Bucuresti-sector 6.

Descrierea jobului

– preia plicurile si coletele de la clientii din zona alocata;
– livreaza expeditiile in zona arondata;
– respecta standardele de calitate si procedurile de curierat;
- Mentinerea unei stranse legaturi cu colegii de lucru.
- raporteaza toate detaliile de livrare si ridicare catre angajator, sef sepozit si/sau coordonator.

Beneficii:
- Salariu fix + bonusuri lunare in functie de performanta, telefon de serviciu

Companie de transport, coordonata de Sameday Courier, cel mai rapid curier din Romania, in continua ascensiune.
Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos