Sofer curierat cat. B

IODRABI CURIER SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
Capacitatea de a lucra in echipa.

Spirit sociabil.
Capacitatea de invatare pentru a lucra cu aplicatia pusa la dispozitie de companie si retinerea rutei stabilite.
Punctualitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

Sorteaza coletele in depozit, in interval orar 8:00/8:30-11:30.
Incarca marfa in autoutilitara.
Incepe ruta stabilita, asigurandu-se ca toate coletele ajung in stare buna la EasyBox.

Dupa finalizarea rutei, este necesara intoarcerea la depozit pentru predarea coletelor returnate.
Este responsabil de starea tuturor coletelor.
Datorita programului de lucru, relativ flexibil, este un job ideal pentru studenti sau persoane care doresc timp liber dupa ora 13:00/14:00.

Companie romaneasca, care opereaza in domeniul serviciilor de curierat.
Publicat 21 Sept. 2022 Expiră 21 Oct. 2022