Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Sofer/Curier

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sofer/curier

Cunoștințele și aptitudinile tale:

- Fiabilitate, comportament prietenos.
- Permisul de conducere B și experiența de conducere (minim 2 ani).
- Cazier fara antecedente.
- Cunostiinte de limba germana sau engleza.

Descrierea jobului

Te asteapta :

- O echipa prietenoasă și bilingva.
- Mediu de lucru excelent în noul Ford Transit.
- Venituri bune, orientate spre performanță (în medie între 2,300 și 2,600 EURO brut)

In perspectiva cazarii va putem ajuta contracost.Putem organiza tot ce tine de cazare si va oferim tot ajutorul necesar in inregistrarea dvs. a asa zisului Anmeldung cat si a deschiderii unui cont bancar.

Dacă aveți întrebări,nu ezitati sa ne contactati telefonic,what's up cat si pe e-mail.

Vino în echipa noastră!

Compania System-Logistik este un antreprenor bine stabilit in domeniul logisticii de curierat si livrarii.

In calitate de partener al clientului Amazon,livram pachete incepand din anul 2015 in Munchen,Mannheim cat si respectiv in Frankfurt iar acum cautam noi colegii.

Expirat

Sofer/Curier  -  System-Logistik GmbH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles