de ani Fără Frică...

Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Sofer/Curier

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TREBUIE SA AI:
- Studii medii finalizate;
- Permis de conducere categoria B;
- Experienta minim 1 an pe un post de sofer, agent de vanzari sau curier;
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere autovehicule;
- Orientare catre client si rezolvarea problemelor;
- Capacitatea de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

PRINCIPALELE ACTIVITATI:
- Livreaza comenzile catre clienti, cu precadere in Bucuresti si ocazional in tara;
- Tine legatura cu clientii care solicita informatii privind timpul de livrare;
- Participa la incarcarea si descarcarea marfurilor;
- Pregateste coletele pentru compania de curierat;
- Preia si preda documentele fiscale aferente marfurilor pe care le transporta, precum si instrumentele de plata.

ITI OFERIM:
o Tichete de masa;
o Decontarea transportului in comun;
o Abonament de servicii private de sanatate;
o O echipa primitoare, deschisa si dinamica

Ne-am infiintat in 1993 si suntem unul dintre principalii jucatori pe piata de distributie a materialelor pentru industria publicitara. De peste 20 de ani am devenit distribuitor Orafol aducand in Romania o gama din ce in ce mai larga de produse, in special folii adezive premium. Pe langa produsele Orafol distribuim si alte tipuri de marci cunoscute pentru calitatea lor: Siser, Regulus, Folex, Georg + Otto Friedrich

Expirat
Sofer/Curier  -  Societatea ALGERNON IMPEX S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles