Sofer, Curier, Livrator TAZZ By Emag

Oraș de lucru
Studii
Salariu 7000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Capacitatea de a invata rapid, dorinta de a te dezvolta profesional;
- Bune abilitati de comunicare si organizare a timpului de lucru;
- Capacitatea de a se adapta uşor, spirit de echipa, punctualitate;
- Orientat spre atingerea rezultatelor;
- Autoturism , Bicicleta, Scuter, Trotineta, pe care sa fie dispus sa il utilizeze pentru realizarea livrarilor;
- Tinuta fizica ingrijita si limbaj corespunzatoare jobului

Descrierea jobului

Firma partener Tazz by Emag cautam persoane dornice pentru delivery cu program full time sau part time, cu mijloc de deplasare propriu (bicicleta, trotineta electrica, motocicleta, autoturism).

- Este un job flexibil la care iti oferim toate lucrurile necesare pentru a incepe.
- Venituri competitive, variabile in functie de numarul de ore lucrate/comenzi efectuate
- Ai parte de bonusuri saptamanale in functie de activitatea ta.
- Training si Asistenta 7 zile din 7 (dorim sa venim in ajutor cu fiecare nevoie/informatie ceruta)
- Programul este dinamic si flexibil.
- Contract de munca in functie de necesitatile dvs.
- Ne dorim o relatie deschisa si de lunga durata cu colaboratorii nostri.

Descrierea companiei

Companie in extindere, in parteneriat cu TAZZ By Emag
Depunem toate eforturile sa dezvoltam propria flota de delivery si sa fim competitivi intr-o piata cu o dinamica in permanenta schimbare.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos