Sofer / Curier Glovo

Ignautotravel S.R.L.
100 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Esti la inceput de drum sau inca studiezi?Sau poate doresti un loc de munca stabil de lunga durata?Atunci jobul de curier glovo ti se potriveste.Tot ce iti trebuie este dorinta de munca,perseverenta si incredere in tine.Nu conteaza studiile,este loc pentru toata lumea atata timp cat exista si seriozitate!

Descrierea jobului

Ridicarea pachetului din punctul X si transportarea acestuia catre punctul Y.
Castigurile curierilor glovo variaza in functie de numarul de comenzi finalizate.Salariile pe care curierii nostri le obtin sunt peste media salariala oferita de piata muncii romaneasca.Tot ce ai nevoie pentru a incepe sa lucrezi este un telefon mobil(android sau ios) si un vehicul personal(masina,scuter,bicicleta,trotineta electrica).
Suntem deschisi si colaborarii cu alte S.R.L-uri din domeniu sau cu persoane fizice autorizate!
Zona doar in Bucuresti

IGNAUTOTRAVEL S.R.L este o firma de curierat autorizata de a angaja curieri pentru platforma GLOVO.
Publicat 18 Nov. 2022 Reactualizat 16 Dec. 2022 Expiră 18 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.